1. EDYCJA

Pierwszą edycję Kampanii TRZEŹWO MYŚLĘ zrealizowaliśmy w 2017 roku. Promowaliśmy zasady odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu i zapobiegania konsumpcji alkoholu przez osoby niepełnoletnie, kierowców oraz kobiety w ciąży. Naszym ambasadorem został wówczas Łukasz Jakóbiak twórca internetowego talk-show 20m². Wybór ambasadora nie był przypadkowy – Łukasz ceni zrównoważone i satysfakcjonujące życie oraz przykłada wagę do odpowiedzialnego spożywania alkoholu.

Podczas kampania pozytywnie i z humorem przekonywaliśmy do odpowiedzialnego spożywania alkoholu. Bo umiejętność racjonalnego myślenia pomaga mieć kontrolę, odkrywać świat i odczuwać więcej przyjemności i radości.

W ramach kampanii „TRZEŹWO MYŚLĘ” przygotowaliśmy m.in. zbiór zasad, o których warto pamiętać przy okazji spożywania alkoholu, aby bawić się dobrze i bezpiecznie.

Finał Kampanii realizowaliśmy 15 września w Światowym Dniu Odpowiedzialnej Konsumpcji Piwa. Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy influencerów, wybrane warszawskie puby i restauracje. Konsumenci odwiedzający partnerskie lokale Carlsberg Polska mogli skorzystać z różnych atrakcji – fotobudek, zdobyć koszulkę z logo kampanii czy voucher ze zniżką na bezpieczny przejazd taksówką do domu.

Scroll to Top